SEN EViNDE DUR, MiNiK DOSTLARIMIZIN MAMALARI KAPINA GELSiN
Kuzey Kıbrıs'ın her noktasına "Köpek Maması, Kedi Maması ve Kedi Kumu" online sipariş ile kapınıza gelsin. ONLINE SİPARİŞ
Slide HEM ÇOK SAĞLIKLI, HEM ÇOK LEZZETLİ KEDi - KÖPEK MAMASI Kuzey Kıbrıs'ın her noktasına online sipariş ile kapınıza gelsin. ONLINE SiPARİŞ Slide EN iYi FiYATLARLA KEDi KUMU Kuzey Kıbrıs'ın her noktasına online sipariş ile kapınıza gelsin. ONLINE SiPARİŞ Slide PATiLi DOSTLARIMIZ BU LEZZETLERE Kuzey Kıbrıs'ın her noktasına online sipariş ile kapınıza gelsin. ONLINE SiPARİŞ ASLA HAYIR DiYEMEYECEK KIBRIS MAMA; TÜRKiYE'NiN EN BÜYÜK MAMA ÜRETiCiSi LiDER PET FOOD
Kuzey Kıbrıs'ta Online Satış Platformudur. ONLINE SİPARİŞ

ÜCRETSİZ KARGO

15 KG ve 100 TL üzeri siparişlerinizde geçerlidir.

ONLINE ÖDEME

Tüm kredi kartları için online ödeme

KAPIDA ÖDEME

Kapıda ödeme seçeneğimiz ile dilerseniz ürünü teslim alırken ödeme yapabilirsiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Yapacağınız tüm işlemler şifrelenerek güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

SAĞLIKLI, LEZZETLİ VE TAZE

MAMALARIMIZIN FAYDALARI

KİLO KORUMA

Ürünlerimiz, ambalajın arkasında belirtilen miktarlarda verildiğinde petinizin enerji ve besin madde gereksinimlerini tam olarak karşılar

DERİ ve TÜY SAĞLIĞI

Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir özellikteki omega 3 yağ asitleri ve hayvansal protein içeriği ile petinizin deri ve tüylerinin parlak ve sağlıklı görünmesini sağlar.

SAĞLIKLI BAĞIŞIKLIK ve SİNDİRİM SİSTEMİ

Ürünlerimizin içerdiği bitkisel ekstraktlar ve ksilo oligosakkaritler ile sevimli dostlarımızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve sindirim sistemi sağlığını korur.

MAMALARIMIZIN İÇERİKLERİ

DENGELİ VİTAMİN ve MİNERALLER

Ürünlerimiz, içerdiği tam ve dengeli vitamin ve mineral düzeyleri ile kedi ve köpeğinizin vücudunda sentezlenmeyen bu besin maddelerini sağlar ve onun yaşamsal fonksiyonlarını destekler.

GÖRME ve KALP SAĞLIĞI

Ürünlerimiz, içerdiği ideal taurin düzeyi ile kedinizin ve köpeğinizin görme fonksiyonlarını destekler ve kalp sağlığını korur.

ÜRİNER SAĞLIK DESTEĞİ

Ürünlerimiz, yüksek sindirilebilir hayvansal protein ve uygun mineral düzeyleri ile petinizin karşılaşabileceği üriner sistem problemlerinden korur.

MUTLU MÜŞTERİLER

dostlarımıza en sağlıklısı Kıbrıs Mama ürünleri minik dostlarımızınkeyifle seveceği ve tüm besin maddelerinialabileceği sağlıklı ürünlerdir.

BÜLTENE ABONE OL Güncel fırsat ve kampanya duyurularını almak için şimdi bültenimize kaydolun