1. Hasarlı gelen kargoyu nasıl değiştiririm?

 

Gelen ürün paketinin hasarlı olması halinde, ürünü teslim almayınız, İrsaliyeli faturaya “hasarlı olduğu için ürünü teslim almadığınızı belirterek imzalamanız” ve durumu, +90 542 853 12 53 nolu telefona veya info@kibrismama.com adresine bildirmeniz halinde, hasarlı olan ürün yerine, bize bildiriminizden itibaren üç iş günü içerisinde yeni ürün gönderimi yapılacaktır. (Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olması halinde dahi, bu işlem tek bir ürün için yapılabilir.)

 

2. Kargo ücreti bana mı ait?

 

Siparişlerinizin toplam ağırlığı 15 kg ve üzeri olduğunda  yapılacak taşıma ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Siparişiniz 15 kg altında olduğunda ise teslimatta kargo ücreti tahsil edilecektir.

 

 

3. Kedim/Köpeğim mamayı yemez ise iade edebilir miyim?

 

Kedi/Köpeğinizin mamayı sevip sevmediğini anlamak için, sitemizdeki numune talebi bölümünden numune talep edebilirsiniz. Almış olduğunuz mamayı açmanız ve denemenizden sonraki iade talebiniz için +90 542 853 12 53 nolu telefona veya info@kibrismama.com adresine bilgi vermeniz gerekmektedir. Talebinizin uygun görülmesi halinde mama değişimi veya para iadesi yapılacaktır.

 

4. İade ederken kargo ücreti bana mı ait?

 

İade ederken, eğer ürünü teslim almadan önce iade ederseniz kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Fakat teslim aldıktan sonra yapılan iadelerde kargo ücreti sizin tarafınızdan ödenmelidir.

 

5. Kapıda Kredi Kartı ile ödeme yapabilir miyim?

 

Kapıda ödemelerde sipariş verirken yaptığınız kapıda ödeme seçimine göre, ödemenizi nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

 

6. Faturayı ve siparişimi farklı yerlere gönderebilir misiniz?

 

Taşıma esnasında ürünler faturalarıyla beraber sevk edilmelidir. Bu nedenle faturanız paket üzerinde siparişinizle birlikte teslimat adresinize gönderilmektedir.

 

 

7. Barınaklara siteniz üzerinden bağış yapabilir miyim?

 

Sitemizden barınaklara bağış yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken teslimat adresine gitmesini istediğiniz barınağın adresini yazmanız/seçmeniz durumunda, teslimatın istediğiniz barınağa yapılması sağlanacaktır. Barınak listesi için tıklayınız.

 

8. Mail ile sipariş verebilir miyim?

 

Siparişlerinizi sadece www.kibrismama.com sitemizden veya +90 542 853 12 53 sipariş hattımızdan verebilirsiniz. Mail yolu ile sipariş alınamamaktadır.

 

9. Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilir miyim?

 

Farklı teslimat adreslerine gönderim yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken teslimat adresine nereye gitmesini istiyorsanız o adresi girerseniz/seçerseniz, teslimatı vereceğiniz adrese yapılacaktır.

 

10. Ne kadar mama vermeliyim?

 

Mama ölçü ve oranları ambalajlarımızın arkasında yer almaktadır. Kedi/Köpeğinizin kilosuna göre günlük ne kadar mama vermeniz gerektiği belirtilmektedir.

 

11. Kargo kapıma teslimat yapıyor mu?

 

Adresiniz  firmamızıın teslimat yapabildiği alanlar içerisindeyse, siparişiniz kapınıza kadar teslim edilmektedir.

 

12. Havale ücreti size mi ait?

 

Havale ücretleri bize ait değildir

 

13. Paketim kaç günde teslim ediyor?

 

Her adrese 3 iş günü içerisinde teslimat yapmaktadır. Köy veya yerleşim yerine uzak yerlere de haftanın belirli günleri teslimat yapmaktadır.

 

14. Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

 

Banka kartları ile ödemelerinizi 3D Secure Sistemi (zorunlu) ile yapabilirsiniz. 3D Secure güvenlik sistemini kullanabilmeniz için kartınız 3D secure sistemine kayıtlı olmalı ve online alışverişe açık olmalıdır. Banka kartınızını online alışverişe açtırmak ve 3D Secure güvenlik sistemine kaydettirmek için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

 

15. Kedime köpek, köpeğime kedi maması verirsem bir şey olur mu?

 

Kedi ve köpeklerin besin ihtiyaçları ve tüketimleri tamamen farklı olduğundan kedilere kedi, köpeklere de köpek maması verilmesi tavsiye edilmektedir.

 

16. Mama geçişleri nasıl yapılır?

 

Mama geçişlerini kademeli olarak yapmalısınız. Bir hafta boyunca eski mama ile yeni mamayı karıştırıp her geçen gün eski mama azaltılıp yeni mama arttırılarak verilmesi sorunsuz bir geçiş sağlayacaktır.